Gdy prowadzisz zwykły sklep internetowy, warto przenieść się na popularną platformę e-commerce o nazwie Shopify. Platforma Shopify jest bardzo popularna na całym świecie. Dlaczego? Coraz więcej osób woli robić zakupy online, gdzie jest największy wybór produktów oraz najniższe ceny. Jeśli również chcesz prowadzić dobrze prosperujący sklep Shopify, warto przeczytać ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej o popularnych usługach agencji Shopify i ich zaletach.

  1. Jakie są najpopularniejsze usługi Shopify oferowane przez agencję Brand Active?
  2. Jak możesz wykorzystać platformę Shopify w twojej firmie?

Jakie są najpopularniejsze usługi Shopify oferowane przez agencję Brand Active?

Zakres czynności, które są wykonywane przez doświadczoną agencję Shopify jest bardzo szeroki. Dzięki tym czynnościom, możesz oferować swoje towary na jednej z najpopularniejszych platform e commerce – Shopify oraz budować zaufanie wśród Twoich klientów. Decydując się na współpracę z profesjonalną agencją, taką jak Brand Active, możesz otrzymać kompleksowy serwis na platformie Shopify w krótkim czasie. Warto wymienić niektóre z nich:

– pełna konfiguracja sklepu internetowego na platformie sprzedażowej Shopify.

– uruchomienie platformy Shopify – sklep jest gotowy do przyjęcia zamówień klientów w ciągu kilku godzin.

– Integracja sklepów internetowych z kurierem lub paczkomatami, gdy chcesz dostarczyć swoje towary do paczkomatów

– Integracja płatności – możesz wybrać różne waluty, jeśli chcesz sprzedawać swoje towary na rynki zagraniczne. Polskie płatności mogą być rozliczane w Polskim Złotym, a zagraniczne w Euro lub Dolarach. Co więcej, możesz wybrać różne metody płatności w każdym kraju, w zależności od ich popularności.

Więcej informacji o Shopify Plus oraz jak tworzymy sklepy internetowe od podstaw możesz przeczytać tutaj: Brandactive.pl.

Jak możesz wykorzystać platformę Shopify w twojej firmie?

Platforma Shopify oraz dedykowane aplikacje na silniku Shopify mogą pomóc twojej firmie na trzy sposoby, które są następujące:

– Możesz rozwinąć Twoją firmę, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, czy też sprzedajesz nowe samochody.

– Twoje produkty ze szczegółowymi opisami i wysokiej rozdzielczości zdjęciami z pewnością zachęcą potencjalnych klientów do zrobienia zakupów w twoim sklepie internetowym Shopify.

– Kiedy jesteś aktywnym użytkownikiem platformy Shopify, jesteś widoczny przez większą liczbę klientów.

 

Artykuł przypisany do: