Liczba wizyt od 09.2012: 13152552    Dziś jest: wtorek, 21 października 2014
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce 07-409 Ostrołęka, ul. Janusza Korczaka 16

Poszukiwani » Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu

Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu poszukuje na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia m.in. za przestępstwa: zgwałcenia, napady z bronią palną, działalność w ramach grupy przestępczej: Niewczas Rafał s. Jacka ur. 13.02.1976 r. w Radomiu zam. ul. Kelles-Krauza 34 m 38 Radom Poszukiwania prowadzone od dnia: 14.07.2004 r. Zwracamy się z prośbą do...

Niewczas Rafał s. Jacka
ur. 13.02.1976 r. w Radomiu
zam. ul. Kelles-Krauza 34 m 38
Radom

Poszukiwania prowadzone od dnia: 14.07.2004 r.

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer:
997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91