Liczba wizyt od 09.2012: 52415070    Dziś jest: wtorek, 17 października 2017
Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie ul. Józefa Piłsudskiego 6

Psy słuzbowe

Tresura psa dla najmłodszych 16.05.2013 KPP Węgrów Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie gościła dziś przedszkolaków z Węgrowa. Dzieci obejrzały sprzęt policyjny a także tresurę psa służbowego.
Rudi i Azmar - psy służbowe 18.03.2013 KPP Węgrów Dzięki uzyskanym funduszom z Urzędu Miasta w Węgrowie oraz w Łochowie zostały zakupione 2 psy służbowe. Wykorzystywane są do służby patrolowej, jako psy patrolowo -- tropiące. Rudi - owczarek belgijski trafił do Komisariatu w Łochowie, natomiast Azmar - owczarek niemiecki do Komendy w Węgrowie.