Liczba wizyt od 09.2012: 52415184    Dziś jest: wtorek, 17 października 2017
Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie ul. Józefa Piłsudskiego 6

Konferencje B&N już za nami….

Cykl spotkań Dyrektorów Szkół, przedstawicieli samorządów oraz Policji został zakończony.
W trakcie trwających konferencji zorganizowanych w ramach Programu profilaktycznego „B&N, czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony” przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli z oddziałami w Warszawie, Radomiu, Płocku, Siedlcach, Ciechanowie oraz Ostrołęce.

Konferencje zyskały pozytywny oddźwięk społeczny, o czym może świadczyć duża liczba napływających deklaracji przystąpienia do projektu zarówno od osób prywatnych, szkół, a także innych instytucji.

…a teraz szkolenia trenerów.

Kolejnym etapem rozpowszechnienia programu na całym Mazowszu są szkolenia trenerów B&N, które odbywają się w 6 zamiejscowych Wydziałach MSCDN. Szkoleniem objęci są nauczyciele szkół, które przystąpiły do projektu.