Liczba wizyt od 09.2012: 57549526    Dziś jest: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Komenda Powiatowa Policji w Lipsku ul. Spacerowa 31A

Nowa strona Komendy Powiatowej 21.12.2016 KPP Lipsko http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wli/

Tragiczny wypadek w na drodze krajowej 79 21.12.2016 KPP Lipsko

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Ciepielów Kolonia. Dwa auta osobowe zderzyły się czołowo. Nie żyje 27- letni mężczyzna.

Trzeźwość w przewozie osób 16.12.2016 KPP Lipsko

W poniedziałek 19 grudnia od wczesnych godzin porannych policjanci referatu ruchu drogowego na drogach naszego powiatu prowadzą działania pn. „Trzeźwość w przewozie osób”.

Twoje światła – twoje bezpieczeństwo 16.12.2016 KPP Lipsko

Policjanci lipskiej drogówki prowadzą działania kontrolno - prewencyjne „Twoje światła – twoje bezpieczeństwo”. Funkcjonariusze szczególną uwagę będą zwracać na prawidłowe oświetlenie pojazdów. W stacjach biorących udział w akcji 17 grudnia, można dokonać bezpłatnego sprawdzenia oświetlenia pojazdów.

Podsumowanie działań „Alkohol i narkotyki” 13.12.2016 KPP Lipsko

Wczoraj na terenie powiatu lipskiego policjanci prowadzili działania pn. „Alkohol i narkotyki”. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na stan świadomości kierowców.

BIEG MIKOŁAJKOWY W HUCIE 12.12.2016 KPP Lipsko

W sobotę 10 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku zabezpieczyli imprezę promującą bieganie zorganizowaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hucie.

UWAGA NA PRZEDŚWIĄTECZNE OSZUSTWA INTERNETOWE 10.12.2016 KPP Lipsko

Przed świętami chętnie kupujemy w internecie. Nie musimy wychodzić z domu, stać w kolejkach , spędzać godzin na chodzeniu między półkami… Niestety, tak jak w realnym świecie, tak i w tym wirtualnym możemy paść ofiarą oszusta. Aby nie dać się oszukać, należy pamiętać o paru prostych zasadach!

Alkohol i Nakrotyki” -kolejne działania lipskiej drogówki już 12 grudnia. 10.12.2016 KPP Lipsko

12 grudnia br.od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu lipskiego przeprowadzone będą działania „Alkohol i Narkotyki”.

DZIAŁANIA „TWOJE ŚWIATŁA – TWOJE BEZPIECZEŃSTWO” 10.12.2016 KPP Lipsko

W dniach 10 – 21 grudnia policjanci lipskiej drogówki przeprowadzą działania kontrolno -prewencyjne „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze szczególną uwagę będą zwracać na prawidłowe oświetlenie pojazdów.

XIV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Siennie 09.12.2016 KPP Lipsko

W czwartek 08.12. br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XIV Turniej Mikołajkowy - halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów. Turniej rozpoczął gospodarz Pan Czesław Sieczka dyrektor szkoły oraz podinspektor Wojciech Brandt Komendant Powiatowy Policji w Lipsku.