Liczba wizyt od 09.2012: 13332524    Dziś jest: niedziela, 26 października 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Włamywacze zatrzymani, Ciechanów (13.10.2010) 13.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o włamywanie się do mieszkań i zakładów przemysłowych w Ciechanowie i okolicach. Zatrzymani byli wcześniej karani za podobne przestępstwa. Ciężka praca policjantów Wydziału Kryminalnego zakończyła się zatrzymaniem dwóch ciechanowian 27 i 34 latka. Siódmego października rano policjanci zatrzymali osoby wytypowane jako sprawców ostatnich włamań w Ciechanowie. W czasie... Włamywacze zatrzymani po 8 godzinach, Siedlce (13.10.2010) 13.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Niespełna 8 godzin potrzebowali siedleccy policjanci na ustalenie i zatrzymanie trzech sprawców włamania do placówki bankowej przy ul. Asłanowicza. Cała trójka usłyszała wczoraj (12.10) zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozić im za to może do 10 lat pozbawienia wolności. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze odzyskali również skradzionego laptopa. W niedzielę (10.10) około godz. 5.30 w Siedlcach przy ul. Asłanowicza nieznani sprawcy poprzez... Kontrola w zakładzie obuwniczym - Radom (11.10.2010) 11.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Zatrudnianie pracowników na okresy próbne bez podpisywania umowy, brak pomieszczeń socjalnych, brak dokumentacji przeciwporażeniowej – to główne uchybiania, które wykryli policjanci i inspektorzy pracy u producenta obuwia.  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Radom wraz z inspektorami z radomskiego oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie przeprowadzili kilka dni temu kontrolę szwalni jednego z... Policjanci udaremnili produkcję narkotyku - Radom (11.10.2010) 11.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z KP2 w Radomiu zlikwidowali „melinę”, w której najprawdopodobniej przygotowywano się do produkcji tzw. polskiej heroiny. Zatrzymano cztery osoby.  „Operacyjni” policjanci z KP 2 w Radomiu zdobyli informację, z której wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Słowackiego może odbywać się produkcja tzw. polskiej heroiny. Funkcjonariusze z „dwójki” podjęli dyskretną obserwację mieszkania. W czasie obserwacji do... Dwie osoby zginęły w wypadku - Sokołów Podl. (11.10.2010) 11.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku drogowym na trasie Sterdyń- Ceranów. Mazda 323, którą jechali uderzyła w dwa drzewa i wylądowała w rowie. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. W niedzielę, (10.10) około godz. 2.40 na drodze krajowej nr 63 pomiędzy miejscowościami Sterdyń – Ceranów, mazda 323 z nieznanych przyczyn zjechała na lewe pobocze, do rowu, a następnie uderzyła w dwa drzewa. Po uderzeniu w pierwsze drzewo, samochód odbił... Zatrzymany awanturnik z siekierą - Siedlce (11.10.2010) 11.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (10.10) w policyjnym areszcie funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Wodynie (pow. siedlecki). Mężczyzna ten będąc pod znacznym wpływem alkoholu uzbrojony w siekierę zaatakował dwóch młodszych znajomych. Tylko ucieczka pokrzywdzonych przed agresorem i schronienie się wewnątrz remizy strażackiej zapobiegła tragicznemu rozwojowi wypadków. Wczoraj (10.10) około godz. 17.00 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony telefonicznie o... Areszt dla sprawcy rozboju - Siedlce - 07.10.2010 07.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 21-letni  siedlczanin, który na początku tego tygodnia wspólnie ze swoim 17-letnim znajomym dokonał rozboju na 24-letnim mężczyźnie. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów gdy próbowali uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci na początku nie mieli informacji na temat zaistniałego przestępstwa, ale zaintersowało ich dziwne zachowanie dwóch młodych mężczyzn, którzy bardzo... O bezpieczeństwie podczas rajdu, Wyszków (06.10.2010) 06.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu „Rally Wyszków’2010” - uczmy dzieci bezpiecznych zachowań. Pod tym hasłem wyszkowscy policjanci zorganizowali konkursy dla dzieci i inne atrakcje podczas rajdu samochodowego "Rally Wyszków'2010". Trzynasta edycja imprezy organizowanej przez „Automobilklub Centrum” i Burmistrza Wyszkowa zakończyła się dla startujących w niej zawodników w niedzielę w Wyszkowie kryterium ulicznym - tzw. super próbą. W trakcie trwania... Podniósł rękę na matkę, Gostynin (06.10.2010r.) 06.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 23-leni mężczyzna z gminy Gostynin wywołał awanturę w domu swojej matki. Uderzył ją, a następnie groźbami zmusił do jazdy samochodem do sklepu monopolowego po alkohol. Kobieta nie do końca poddała się jednak woli syna- zatrzymała samochód przy radiowozie i poprosiła policjantów o pomoc. Do zdarzenia doszło 06.10.2010 r. około godziny 1.00. 53-letnia kobieta została uderzona przez własnego syna, podczas awantury którą on sam wywołał. Mężczyzna... Pocisk w piwnicy, Mława (06.10.2010) 06.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Młody mławianin przechowywał w piwnicy budynku wielorodzinnego niewypał pocisku artyleryjskiego, który znalazł na obrzeżach miasta. Po pewnym czasie o swoim znalezisku postanowił jednak powiadomić Policję. Niewypał został zabrany z piwnicy budynku przez saperów z Nowego Dworu Mazowieckiego. Jak twierdził, pocisk znalazł rano we wtorek (05.10), przeniósł go następnie do piwnicy budynku przy ul. Słowackiego w Mławie i około godz. 14:00 zdecydował się...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91