Liczba wizyt od 09.2012: 12600277    Dziś jest: czwartek, 02 października 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Policjanci uratowali życie grzybiarzowi, Ciechanów (09.09.2010) 09.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj około godziny 23:00 do komendy policji w Ciechanowie zatelefonowała zaniepokojona rodzina 75- letniego mieszkańca Makowa, który o 8:00 rano rowerem wyjechał na grzyby , ale do domu nie powrócił. Krewni na własna rękę poszukiwali seniora. W miejscowości Osiek gmina Gołymin odnaleźli jego rower. Dyżurny ciechanowskiej komendy wysłał dwie załogi, które przeszukały pobliski las. Podczas poszukiwań policjanci odnaleźli zagubionego. Mężczyzna był... Sprawcy rozboju zatrzymani po kontroli pojazdu, Siedlce (09.09.2010) 09.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj siedlecka prokuratura zastosowała wobec dwóch mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego (woj. lubelskie) dozory policyjne. Mężczyźni ci zostali zatrzymani 7 września b. r. w wyniku współpracy policjantów z dwóch sąsiadujących powiatów, tj. siedleckiego i międzyrzeckiego, po tym jak kilka godzin wcześniej dokonali rozboju na studencie z Białorusi. Za popełnione przestępstwo grozić im będzie do 12 lat pozbawienia wolności. Przedwczoraj... Policjanci pomogli odzyskać zgubę, Siedlce (08.09.2010) 08.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjant z PP w Zbuczynie – sierż. szt. Roman Jaszczuk w czasie służby na parkingu przy ulicy Czerwonego Krzyża w Siedlcach ujawnił zagubiony portfel z pieniędzmi, lecz bez dokumentów. Po tygodniu żmudnych poszukiwań funkcjonariusze ustalili jego właściciela, którym okazał się 28-letni obywatel Ukrainy czasowo pracujący w Polsce. Właściciel zagubionego portfela w czasie odebrania go z komendy nie krył radości i wzruszenia.   30 sierpnia jadący... Zatrzymani złodzieje passata, Białobrzegi (08.09.2010) 08.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (07.09) białobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn mieszkańców powiatu białobrzeskiego podejrzewanych o kradzież vw passata. 21 i 25 latkowie w chwili zatrzymania byli kompletnie zaskoczeni. Policjanci z Posterunku Policji w Radzanowie ustalili, że na terenie jednej z posesji w Smardzewie znajdują się części ze skradzionego passata. Policjanci znaleźli cząstkowe numery identyfikacyjne. Dzięki nim policjanci ustalili, że jest to skradziony w lipcu... Okradł obcokrajowca, Grójec (08.09.2010) 08.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (07.09.) Sąd Rejonowy w Grójcu aresztował na trzy miesiące 40- letniego mieszkańca Grójca, który napadł na obywatela Ukrainy i ukradł mu znaczną sumę pieniędzy. Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.  Sprawa miała swój początek w niedziele, kiedy to do komendy w Grójcu zgłosił się wystraszony obywatel Ukrainy i poinformował, że w miejskim parku w Grójcu napadł na niego... Interwencja z pijanymi rodzicami, Gostynin (07.09.2010) 07.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (06.09) dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie został poproszony o interwencję w mieszkaniu, gdzie trwała kontrola kuratora sądowego i pracownika opieki społecznej. Okazało się, że opiekę nad trójką małoletnich dzieci sprawują kompletnie pijani rodzice. W mieszkaniu na terenie Gostynina, przebywała trójka dzieci w wieku od 9 do 13 lat i ich rodzice. Wszystko wskazywało, że oboje rodzice są nietrzeźwi. Badanie alkotestem wykonane przez... Zakłócała pracę służb ratowniczych, Gostynin (07.09.2010) 07.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu W ciągu czterech lipcowych dni dyżurni służb ratowniczych w powiecie gostynińskim odebrali w sumie 623 połączenia na numery alarmowe. Dzwoniąca kobieta nie informowała o zdarzeniach, po prostu po kilku chwilach przerywała połączenie. 232 połączenia na numer 997, 376 na numer 998 i 15 na numer 999 wykonała w ciągu czterech lipcowych dni 20-letnia mieszkanka powiatu gostynińskiego. W dużej mierze utrudniło to pracę tych służb. Dzwoniąca kobieta nie informowała o... Pijany kierowca sprawcą tragicznego wypadku, Siedlce (07.09.2010) 07.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (06.09) około godz. 21.00 na ul. Wojska Polskiegow w Siedlcach doszło do tragicznego wypadku drogowego. 26-letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu i kierując samochodem honda civic potrącił 68-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza poniosła śmierć na miejscu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący hondą civic 26-letni mieszkaniec Siedlec, jadący od strony wiaduktu kolejowego przy ul... Dzieci w płonącym samochodzie, Przasnysz (07.09.2010) 07.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Do bardzo groźnego wypadku doszło wczorajszego deszczowego popołudnia w Klewkach (powiat przasnyski). Samochód osobowy - nissan sunny zderzył się na łuku drogi z jadącym z naprzeciwka audi A4.  Wczoraj popołudniu kierująca samochodem nissan sunny 25-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego, jadąc od Mławy w kierunku Przasnysza w Klewkach na łuku drogi wpadając w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła czołowo w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku... Wyróżniony dzielnicowy, Siedlce (06.09.2010) 06.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu W Domu Pomocy Społecznej „Nad Stawami” w Siedlcach odbyła się jubileuszowa uroczystość 10-lecia istnienia tej placówki. W czasie uroczystych obchodów pensjonariusze oraz Dyrekcja DPS złożyli podziękowania oraz wręczyli jubileuszowe medale osobom, które w istotny sposób angażują się w życie i funkcjonowanie tej placówki. Wśród wyróżnionych znalazł się dzielnicowy II R. Dz. KMP w Siedlcach...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91