Liczba wizyt od 09.2012: 23174395    Dziś jest: poniedziałek, 31 sierpnia 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

"Plantacja" w szafie, Siedlce (16.05.2011) 16.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy ujawnili w mieszkaniu 21 – letniego mężczyzny hodowlę konopi, którą młodzieniec urządził sobie w szafie ubraniowej. Właściciela „plantacji” zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W minioną sobotę (14.05) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy podczas przeszukania jednego z mieszkań na terenie miasta ujawnili w nim plantację konopi... Areszt dla sprawców dwóch napadów, Siedlce (15.05.2011) 15.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi dwóch mieszkańców Siedlec. Mężczyźni ci w lutym i kwietniu na terenie miasta dokonali napadów rabunkowych na sklepy, podczas których używając przemocy w stosunku do sprzedawców rabowali pieniądze. Za popełnione przestępstwa grozić im może do 12 lat pozbawienia wolności. Od lutego 2011 roku policjanci Wydziału Kryminalnego siedleckiej komendy poszukiwali sprawcy napadu na jeden ze... Policjanci zatrzymali sprawców rozboju, Gostynin (15.05.2011) 15.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Gostynińscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców piątkowego rozboju. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (13.05) na ulicy Wyszyńskiego w Gostyninie. Napastnicy uderzali mężczyznę po głowie i całym ciele, a następnie ukradli mu telefon komórkowy i pieniądze. Obrażenia ciała pokrzywdzonego nie zagrażają jego życiu. W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili, że sprawcami rozboju są dwaj... Plaga pijanych kierowców, Lipsko (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Od kilku dni pogoda sprzyja w podróżowaniu zarówno kierowcom pojazdów mechanicznych jak i rowerzystom. Okazuje się, że część z nich lawinowo wyjeżdża na drogi, wsiadając za kierownicę swoich pojazdów po wypiciu alkoholu. Ta grupa kierowców, lekceważy w ten sposób wszelkie apele, ostrzeżenia Policji, a także nie zważa na srogie sankcje karne. Takie lekkomyślne zachowanie stwarza potencjalne zagrożenie dla nich samych, ale przede wszystkim... Konkurs BRD subregionu siedleckiego, Siedlce (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W dniach 10 i 11 maja b. r. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Bema w Siedlcach odbyły się eliminacje konkursu ”Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” subregionu siedleckiego. Wśród startujących drużyn znaleźli się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatów siedleckiego, garwolińskiego, sokołowskiego, węgrowskiego i łosickiego. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży,... Z dachu toyoty do aresztu, Siedlce (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pobytem w policyjnym areszcie dla trzech młodych kobiet zakończył się chuligański wybryk jakiego dopuściły się one poprzedniej nocy (12.05) około godziny 1.30 na jednym z parkingów przy ulicy Czerwonego Krzyża w Siedlcach. Panie wracając z „nocnych wojaży” postanowiły potańczyć na dachu zaparkowanej tam toyoty. Jednak te nietypowe tańce zakończone zostały przez wezwany na interwencje patrol policyjnych wywiadowców. Wczoraj (12.05) około godz. 1.30... Po służbie zatrzymał kierowcę z 3 promilami, Siedlce (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Wracający po służbie do domu funkcjonariusz KMP w Siedlcach zatrzymał pijanego kierowcę poruszającego się samochodem osobowym po drodze krajowej 63 (trasa Siedlce - Łuków). Jak wykazało badanie ten drogowy przestępca miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Przed kilkoma dniami (10.05) wracający po służbie do domu jeden z funkcjonariuszy KMP w Siedlcach na drodze krajowej 63 zauważył jadącego przed nim fiata seicento, którego kierowca poruszał się tzw... Na szczęście nie doszło do tragedii, Zwoleń (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (12.05) o godz. 14:55 na ul. Mickiewicza w Zwoleniu jadący fiatem brawą 31-letni mieszkaniec gminy Gózd stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak się okazało kierowca był pijany i miał ponad 3 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj o godz. 14:55 dyżurny zwoleńskiej policji otrzymał informację, że na ulicy Mickiewicza w Zwoleniu przy szkole podstawowej doszło do wypadku drogowego i są osoby ranne. Natychmiast na miejsce skierowane zostały służby... Chcieli odjechać-zostali odwiezieni, Płońsk (13.05.2011) 13.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP w Płońsku zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem samochodu. Młodym mężczyznom grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. W środę (11.05.2011) w godzinach nocnych patrolując miasto policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP w Płońsku zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Młodzi mężczyźni... Poszukiwany ENA zatrzymany po 8 latach, Siedlce (12.05.2011) 12.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Poszukiwany od 8 lat Europejskim Nakazem Aresztowania 40–letni mieszkaniec Siedlec został zatrzymany na terenie Wielkiej Brytanii. Podejrzany o spowodowanie w 2002 roku wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia już przebywa w areszcie śledczym na terenie naszego kraju. Od 2003 roku policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Siedlcach prowadzili sprawę poszukiwawczą za 40–letnim mieszkańcem Siedlec. Mężczyzna ten w 2002...

TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91
   DLA OSÓB NIESŁYSZĄCYCH