Liczba wizyt od 09.2012: 13143358    Dziś jest: wtorek, 21 października 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Zdążyli na czas - Radom (01.10.2010) 01.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Tylko godzinę mieli radomscy policjanci na ustalenie, gdzie przebywa radomian, który czeka na przeszczep. Udało się to w czasie o wiele krótszym. W środę około południa oficer dyżurny radomskiej policji otrzymał telefon z prośba o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, mieszkańca jednej z podradomskich miejscowości. Telefon był ze szpitala, a mężczyznę miał czekać przeszczep nerki. Niestety pracownikom szpitala nie udało się nawiązać z nim kontaktu... Ustaleni sprawcy pobicia i kradzieży - Gostynin (1.10.2010) 01.10.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Efektem nocnej awantury między nietrzeźwymi mężczyznami było pobicie i kradzież portfela z kilkoma tysiącami złotych. Jeden ze sprawców jeszcze tej samej nocy kupił za skradzione pieniądze samochód. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Legionów Polskich w Gostyninie tuż po północy 25.09.2010 r. Dwóch idących ulicą mężczyzn w wieku 44 i 47 lat zostało zaczepionych przez czterech innych. Sprzeczka szybko przerodziła się w bójkę... Kolejne zatrucia "dopalaczami" chemicznymi - Sochaczew (30.09.2010) 30.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Dwie nastolatki w wieku 16 lat postanowiły spróbować działania „dopalaczy”. Żadna z nich nie podejrzewała, że ich przygoda może skończyć się tragicznie. W dniu wczorajszym (28.09) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie został poinformowany, że dwie uczennice jednej z sochaczewskich szkół średnich prawdopodobnie znajdują się pod wpływem środków odurzających. Policjanci z Zespołu d/s Nieletnich i Patologii natychmiast udali się do... Podejrzewany o napad zatrzymany , Garwolin (30.09.2010) 30.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Garwolińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie napadu na sklep, do jakiego doszło na terenie gminy Garwolin. Mężczyzna decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Zdarzenie miało miejsce 25 września w godzinach popołudniowych. Do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna, który terroryzując ekspedientkę nożem zabrał ze sklepowej kasy pieniądze i uciekł. Dzięki błyskawicznej reakcji ze strony policjantów, mężczyznę po... Sprawca przemocy zatrzymany - Przysucha (30.09.2010) 30.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Przysuscy policjanci zatrzymali 32 -letniego sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna ten od prawie dwóch lat znęcał się nad swoją zoną . W poniedziałek (27.09) mężczyzna został zatrzymany, jak po raz kolejny urządził awanturę domową. Wczoraj Sad Rejonowy w Przysusze aresztował sprawcę przemocy na jeden miesiąc. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 32-letni mieszkaniec gminy Gielniów od prawie dwóch lat znęcał się nad swoją żoną . Wielokrotnie... Poszukiwany oblał się kwasem, Sokołów Pod. (29.09.2010) 29.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Poszukiwanego listem gończym niespełna osiemnastoletniego mężczyznę zatrzymali sokołowscy policjanci. Chwilę przedtem niosąc akumulator oblał się kwasem. Mężczyzna ten to mieszkaniec województwa lubuskiego. Karetka pogotowia została wezwana na ul. Repkowską w Sokołowie Podlaskim na miejsce oblania kwasem mężczyzny. Okazało się jednak, że 17-letni mężczyzna sam przenosił niefortunnie akumulator tak, że kwas wylał się na plecy. Lekarz na miejscu nie stwierdził... Areszt na znęcanie nad rodziną, Przysucha (29.09.2010) 29.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu O trzymiesięcznym areszcie zadecydował Sąd Rejonowy w Przysusze wobec 42-letniego sprawcy przemocy domowej, który od kilku miesięcy znęcał się nad swoją żoną oraz synem. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wczoraj Sąd Rejonowy w Przysusze przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. 42-letni mężczyzna od pół roku znęcał... Zatrzymanie sprawcy zniszczenia mienia, Maków Maz. (29.09.2010) 29.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Makowscy policjanci w chwilę od zgłoszenia o uszkodzeniu samochodu vw zatrzymali podejrzanego, 34- letniego mężczyznę. Sprawca był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek 27 września Dyżurny Komendy Powiatowej w Makowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Makowa, o tym że na ul. Mazowieckiej nieznany mężczyzna uszkodził stojący samochód vw golf. Skierowany na miejsce policjanci szybko... Ściął znak i wpadł - Sokołów Podlaski (29.09.2010) 29.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wcześniej ściął znak drogowy, a później jechał całą szerokością drogi. Tak wyglądała wieczorna jazda po krajówce pijanego mieszkańca naszego miasta. Po zatrzymaniu przez policjantów miał w organizmie 1,29 mg/l alkoholu, czyli około 2,7 promila. Wczoraj (29.09) policjanci z sokołowskiej drogówki zatrzymali pijanego mieszkańca naszego miasta. Przez same centrum, w miejscu gdzie łączą się drogi krajowe nr 62 i 63, jechał fordem fiestą. Z... Wypadki drogowe, Żuromin, Lipsko (27.09.2010) 27.09.2010 KWP z siedzibą w Radomiu W wypadku do którego doszło na trasie Nowa Wieś – Łążek gm. Kuczbork w powiecie żuromińskim zginął 38 letniego mieszkańca Nowej Wsi. Na łuku drogi powiatowej Mercedes kierowany przez 38 letniego mężczyznę uderzył w drzewo. Informację o wypadku dyżurny żuromińskiej komendy policji otrzymał około 12.35. Wstępnie policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca Mercedesa – 38 letni mieszkaniec miejscowości Nowa Wieś, nie zapanował nad pojazdem na...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91