Liczba wizyt od 09.2012: 34499752    Dziś jest: sobota, 30 kwietnia 2016
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Policjanci odzyskali skradzionego mercedesa, Radom (23.09.2011) 23.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dzięki współpracy polskich i niemieckich funkcjonariuszy odzyskano mercedesa wartego blisko 50 tysięcy euro. Auto wróciło do właściciela 12 września, w Dusseldorfie, w jednej z tamtejszych wypożyczalni samochodów pewien polski obywatel wypożyczył mercedesa vito, wartość pojazdu określono na 45 tysięcy euro. Samochód miał zostać zwrócony 14 września. Gdy nie dotarł, firma zainteresowała się jego losem. Stwierdzono, że dokument na podstawie,... Kto chce zostać policjantem? Ostrołęka (22.09.2011) 22.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pytanie to jest zadawane dzieciom, które odwiedzają policjantów w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Odpowiedzi na to pytanie są różny. Powód? W tym roku szkolnym ogromnym zainteresowaniem cieszą się wizyty dzieci ostrołęckich przedszkoli w komendzie miejskiej. Już kilka grup przedszkolnych odwiedziło policjantów w ich codziennej pracy. Na początek zawsze pada pytanie: Kto chce zostać policjantem? Najczęściej zgłasza się kilka... Arsenał z II Wojny Światowej, Białobrzegi (22.09.2011) 22.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W godzinach popołudniowych dyżurny Białobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że podczas prac polowych w miejscowości Ducka Wola zostały odkopane pociski prawdopodobnie z II Wojny Światowej. Skierowany na miejsce policyjny pirotechnik potwierdził, że są to uzbrojone pociski artyleryjskie. Wstępnie znaleziono 23 pociski. Policjanci zabezpieczyli cały teren oraz powiadomili patrol minerski z jednostki wojskowej z Nowego Dworu Mazowieckiego. Następnego dnia patrol przebył na... Nocny pościg za pijanym kierowcą, Mława (22.09.2011) 22.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pijany kierowca audi A6 zakończył swoją jazdę na słupie energetycznym, po tym jak próbował uciec policji i uniknąć kontroli drogowej. Mławianin odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do zakazu sądowego, spowodowanie kolizji drogowej oraz ucieczkę przed policją. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie. Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 września o godz. 2:45. Na ul. Ordona w Mławie policjanci ruchu drogowego podjęli próbę... Rodzinny piknik z policją, Płock (22.09.2011) 22.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pokaz tresury psów, prezentacja nowoczesnego sprzętu policyjnego i konkursy plastyczne, to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowali mundurowi dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Płocku. Wczoraj na teren Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych dzieciaki z Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Płocku zaprosiły władze miasta i osoby od lat wspierające działalność placówki. Wśród nich nie zabrakło... "Przemoc i problemy w komunikacji międzyludzkiej", Siedlce (21.09.2011) 21.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (20.09) o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach przy ul. 3-ego Maja 54 odbyła się konferencja pt. „Problemy w komunikacji międzyludzkiej i ich związek ze zjawiskiem przemocy” zorganizowana przez Oddział Mazowieckiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „POWRÓT Z U”. Komendę Miejską Policji w Siedlcach reprezentował m. in. Naczelnik Wydziału Prewencji kom. Andrzej... Nielegalne papierosy i alkohol nie trafią na rynek, Garwolin (21.09.2011) 21.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją garwolińskiej komendy Policji na jednym z targowisk zabezpieczyli nielegalne papierosy i alkohol. Straty skarbu państwa z tego tytuły mogły wynieść ponad 8 tys. zł. Wczoraj funkcjonariusze z garwolińskiej komendy Policji udali się na targowisko miejskie w Żelechowie. Tam w trakcie prowadzonej kontroli na stoisku prowadzonym przez obywatelkę Armenii znaleźli 711 paczek papierosów bez znaków... "Dopóki masz wybór", Radom (21.09.2011) 21.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu We wtorek, w siedzibie Radomskiej Szkoły Handlowej, w Radomiu odbyła się konferencja poświęcona profilaktyce wśród dzieci i młodzieży – „Dopóki masz wybór”. Główni organizatorzy spotkania to Wydział Prewencji KMP w Radomiu oraz Stowarzyszenie Słoneczny Dom. Na konferencji poruszane były problemy dotyczące działalności profilaktycznej prowadzonej pośród dzieci i młodzież. Omawiano programy aktualnie realizowane oraz te,... Lekcje o bezpieczeństwie na drodze, Gostynin (21.09.2011) 21.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z KPP w Gostyninie odwiedzają najmłodszych uczniów w szkołach. Policyjne lekcje dotyczą między innymi bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Gostynińscy policjanci uczestniczą w lekcjach najmłodszych uczniów na terenie powiatu gostynińskiego. Spotkania dotyczyą bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Policjanci przypominają o przechodzeniu przez jezdnię w miejscach wyznaczonych, czy też, w jaki sposób powinny być przewożone dzieci w pojazdach... Policyjne spotkania z najmłodszymi, Szydłowiec (21.09.2011) 21.09.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Zespołu d/s Patologii i Nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu, rozpoczęli coroczny cykl spotkań z najmłodszymi użytkownikami dróg. Spotkania odbywają się w szkołach podstawowych całego powiatu w ramach prowadzonej akcji „ Bezpieczna droga do Szkoły”. Początek roku szkolnego i zbliżająca się pora jesieni to okres w którym wzmaga się liczba zdarzeń z udziałem małoletnich uczestników ruchu...

TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91