Liczba wizyt od 09.2012: 17951775    Dziś jest: sobota, 18 kwietnia 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

"Sekret" w Sali Kongresowej, Garwolin (7.03.2011r) 07.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Prawie 2,5 tysięczna widownia zgromadzona w warszawskiej Sali Kongresowej obejrzała profilaktyczny spektakl „SEKRET” garwolińskiej grupy teatralnej Rękawiczka. Spektakl był częścią koncertu podsumowującego działania profilaktyczne NIEĆPA 2011. W piątek (4 marca) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył kolejny koncert podsumowujący działania profilaktyczne NIEĆPA 2011. Rozpoznawanie i przeciwdziałanie uzależnieniom wśród młodzieży to główny cel... Pijana matka, Kozienice (07.03.2011) 07.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Kozienic zatrzymali 26-letnią kobietę, która przyjechał do komendy mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. W piątek do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zgłosiła się 26-letnia mieszkanka Kozienic, która przyjechała, aby wyjaśnić nieporozumienie, jakie zaistniało w sklepie spożywczym, w którym pracuje. Jaz ustalili policjanci, miała ona źle wydać resztę klientce. W trakcie rozmowy z kobietą wyraźnie czuć było od niej... Kilkadziesiąt zarzutów za kradzież oleju napędowego, Płock (07.03.2011) 07.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pracownicy jednej z płockich firm ukradli 6000 litrów oleju napędowego, w skład grupy wchodził nawet współwłaściciel stacji benzynowej. Do tej pory policjanci przedstawili prawie 50 zarzutów. Na początku lutego przedstawiciele jednego z płockich przedsiębiorstw zgłosili kradzież kilku tysięcy litów paliwa. W chwili zawiadomienia chodziło o 3500 litrów oleju o wartości około 16 tys. zł. Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że... Zatrzymany sprawca rozboju, Siedlce (07.03.2011) 07.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Siedleccy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który napadł na 14-latka i po pobiciu ofiary skradł mu telefon komórkowy. Interwencja funkcjonariuszy zakończona została ujęciem sprawcy. W miniony piątek dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez rodziców 14-letniego chłopca o rozboju, do którego doszło na terenie osiedla Roskosza, a w którym pokrzywdzony został ich syn. Jak wynikało z informacji, do grupy... Kontrole busów, Grójec (07.03.2011r.) 07.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu wraz z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu przeprowadzili akcję pod kryptonimem „BUSIK”. Działania te ukierunkowane były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości występujących w przewozie osób, w szczególności dzieci i młodzieży W prowadzonych kontrolach policjantów wspomogli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Akcja... Pijany wyjechał przed radiowóz, Sokołów Podl. (04.03.2011) 04.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Tylko szybka reakcja kierowcy policyjnego radiowozu, uchroniła, przed groźnym w skutkach wypadkiem. W Suchodole gm. Sabnie kierowca osobowego volvo, wyjeżdżając z bocznej drogi, wyjechał bezpośrednio przed oznakowany radiowóz. Na szczęście nie doszło do zderzenia. Kierowca volvo był pijany. Wczoraj (03.03) około godz. 16.00 w Suchodole gm. Sabnie, na drodze krajowej K-63 niewiele brakowało, a doszło by tam do niebezpiecznego zderzenia pojazdów. Kierujący... Jechał nietrzeźwy i bez prawa jazdy, Grójec (04.03.2011) 04.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 21 letni mieszkaniec gminy Grójec kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się , że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.  W nocy policjanci z grójeckiej drogówki zauważyli jadący jedną z ulic Grójca samochód m-ki bmw. Pojazd nie posiadał włączonych żadnych świateł. Policjanci postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Podczas rozmowy z kierowcą okazało się, że jest on... Zlikwidowali nielegalną rozlewnie, Płock (04.03.2011) 04.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Do wydziału walki z przestępczością gospodarczą trafiło kilkanaście litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy, kilkaset butelek po alkoholu i prawie 800 złotych w bilonie. To wszystko zabezpieczyli dzielnicowi kiedy trafili do nielegalnej rozlewni. Wczoraj około godziny 14.00 dzielnicowi otrzymali informacje o nielegalnej rozlewni. Alkohol miał być rozlewany w jednym z mieszkań przy ulicy Sienkiewicza. W mieszkaniu 43-letniego mężczyzny, policjanci zabezpieczyli... Mieszkanie z narkotykami, Radom (04.03.2011) 04.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Ponad tysiąc porcji amfetaminy odnaleźli w jednym z mieszkań policjanci z KP3 w Radomiu. Zatrzymali dwóch mężczyzn, którym grozi do 8 lat więzienia. Policjanci z "trójki" od kilku dni sprawdzali informację dotyczącą mężczyzny, który w Radomiu rozprowadza narkotyki. Policjanci wraz z psem do wykrywania zapachów narkotyków przeszukali mieszkanie mężczyzny na osiedlu Południe. Znaleźli tam bryłę oklejoną taśmą z zawartością... Policjanci zatrzymali samochodowych włamywaczy, Przasnysz (04.03.2011r.) 04.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Przasnyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamania do samochodu dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że mają na koncie także inne włamania do aut. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Dwaj mężczyźni 19 letni i 17 letni mieszkańcy gminy Przasnysz mają na swoim koncie 11 włamań do samochodów. Przede wszystkim włamywali się do volkswagenów zaparkowanych na osiedlu Orlika i Witosa. Do pojazdów dostawali się poprzez wyłamywanie...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91