Liczba wizyt od 09.2012: 17382817    Dziś jest: poniedziałek, 30 marca 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Interwencja przed służbą, Sochaczew (21.02.2011r.) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjantem jest się 24 godziny na dobę. Udowodnili to funkcjonariusze z Zespołu ds. Nieletnich sochaczewskiej komendy, którzy jechali pełnić służbę nocną, a ich uwagę przykuł kierowca, który – jak się okazało - był zwolennikiem jazdy na „podwójnym gazie” Wieczorem sochaczewscy policjanci kierowali się do swej jednostki, gdzie mieli rozpocząć służbę nocną w ramach akcji „Bezpieczne Ferie”. Nagle zauważyli, że spod sklepu... Ujawniona kontrabanda, Siedlce (21.02.2011r.) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W miniony weekend (19.02) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Siedlcach udaremnili przemyt ponad 165 tyś. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Zabezpieczone papierosy miały najprawdopodobniej trafić do nielegalnego obrotu w woj. łódzkim. W najbliższym czasie 39 – letni mężczyzna, mieszkaniec Łodzi, odpowie za przestępstwo skarbowe. W miniony weekend (19.02) około godz. 4.10 na drodze krajowej 2 w okolicach miejscowości... Pijany tato spacerował z córką, Sokołów Podl. (21.02.2011) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Kompletnie pijany tato spacerował ze swoją pięcioletnią córeczką. Policję o nieodpowiedzialnym rodzicu powiadomili przypadkowi przechodnie. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę znajomej rodzica. Wczoraj (20.02) około godz. 22.00 oficer dyżurny sokołowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Skłodowskiej idzie chodnikiem mężczyzna pod wyraźnym działaniem alkoholu i prowadzi za rękę dziecko. Policjanci sprawdzili ulice, na której był widziany... Wpadli po kradzieży paliwa, Kozienice (21.02.2011) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Kozieniccy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa na jednej z miejscowych stacji. W nocy z niedzieli na poniedziałek kozieniccy policjanci zostali poinformowani o kradzieży paliwa na jednej ze stacji w Kozienicach. Po przybyciu na miejsce ustalili, ze kradzieży miał dokonać kierowca opla na warszawskich numerach rejestracyjnych. Po chwili do funkcjonariuszy dotarła informacja, że pojazd został zatrzymany przez jednej z patroli w Garbatce Letnisko. Na miejscu... Pijana bez prawa jazdy, Łosice (21.02.2011) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Łosic zatrzymali pijaną kobietę, która bez praw jazdy przewoziła swoją 9-miesieczną córkę. Kobieta jechała bez włączonych świateł mijania, rozmawiała przez telefon komórkowy nie miała zapiętych pasów, zaś przy próbie zatrzymania, nie reagowała na sygnały policjanta.  Gdy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli vw golfa który jechał bez włączonych świateł mijania, kobieta która nim kierowała,... Dzieci z wizytą na komendzie, Garwolin (21.02.2011) 21.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Grupa dzieci wraz z opiekunami z VI Oddziału Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie odwiedziła dzisiaj garwolińskich policjantów. Funkcjonariuszy pracujących w Garwolinie odwiedzili dość niecodzienni goście. Wizyta dzieci w okresie ferii była zorganizowana w ramach programu „Edukacja dla Bezpieczeństwa”. Na wstępie spotkania policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego poruszania się na drodze, omówili również zasady bezpiecznego... Zarzuty za usiłowania kradzieży, Gostynin (19.02.2011) 19.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Zarzuty usiłowania kradzieży 170 metrów przewodów napowietrznej linii telekomunikacyjnej usłyszeli trzej mieszkańcy powiatu płockiego. Działający wspólnie mężczyźni próbowali zabrać przewody, które wcześniej zerwali ze słupów. Do usiłowania kradzieży przewodów doszło 11.02.2011 r. na ternie gminy Szczawin Kościelny. Natychmiastowe działania policjantów spłoszyły sprawców, którzy porzucili ściągnięte ze... Przydatny portret pamięciowy, Kozienice (18.02.2011) 18.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Kozieniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad na miejscowy salonik prasowy. Sprawca został zatrzymany m.in. dzięki pomocy mieszkańców miasta.   W poniedziałek kozieniccy „kryminalni” zatrzymali mężczyznę podejrzanego o styczniowy napad na miejscowy salonik prasowy. Sprawca został zatrzymany dzięki publikacji portretu pamięciowego w lokalnych mediach. Portret sporządzono w Laboratorium Komendy Stołecznej Policji w Warszawie zaraz po... Z pomocą bezdomnym psom, Sokołów Podlaski (18.02.2011) 18.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Z pomocą bezdomnym psom przyszli policjanci. Bezdomną sukę w małymi szczeniakami otoczyli opieką. Psy trafią niebawem do schroniska.   Około miesiąca temu w jednej z podsokołowskich miejscowości mieszkańcy zauważyli sukę, która spacerowała z gromadką małych szczeniaków. Psy schroniły się w opuszczonych zabudowaniach. Początkowo mieszkańcy przynosili zwierzętom jedzenie. Informacja o czworonogach dotarła do patrolu sokołowskiej drogówki,... Policjanci szkolili młodzież, Lipsko (18.02.2011) 18.02.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Lipscy policjanci zorganizowali spotkanie z młodzieżą organizacji Strzelec. Uczniowie dowiedzieli się od funkcjonariuszy o ich pracy, ale również o zasadach odpowiedzialności za naruszenie prawa. Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Lipsku w Solcu nad Wisłą spotkali się z młodzieżą przebywającą na zgrupowaniu i uczestniczyła w manewrach wojskowych. Uczniowie Jednostki Strzelec 1005 im. Dionizego Czachowskiego w Lipsku od pierwszych dni ferii zimowych przebywają na...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91