Liczba wizyt od 09.2012: 14185300    Dziś jest: niedziela, 23 listopada 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Pijany kierowca ciężarówki, Radom (09.11.2010) 09.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Kilka ton stali na kołach, a za kierownicą pijany – niestety taki scenariusz można dość często spotkać na drogach. Na całe szczęście pijani kierowcy wpadają w ręce policjantów z „drogówki”. Wczoraj po południu na ul. Warszawskiej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Radom zatrzymali do kontroli ciężarowego mercedesa. Auto wyładowane zamkami i drzwiami jechało za szybko. W czasie rozmowy z policjantami kierowca samochodu wykręcał głowę... Rozpoznany w czasie napadu, Siedlce (09.11.2010) 09.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszy dzisiaj zatrzymany przez policjantów 18-letni mieszkaniec Siedlec. Mężczyzna ten używając noża zaatakował ekspedientkę jednego ze sklepów przy ul. Warszawskiej w Siedlcach. Spłoszony jednak zachowaniem sprzedawczyni zbiegł z miejsca. Niedługo potem został zatrzymany przez funkcjonariuszy. W minioną sobotę (06.11) około godz. 11.00 do jednego ze sklepów przy ul. Warszawskiej w Siedlcach... Podsumowanie programu badawczego, Siedlce (09.11.2010) 09.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (08.11) siedlecka KMP wspólnie z pracownikami Instytutu Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach podsumowała pilotażowy program badawczy dotyczący efektywności pracy dzielnicowych. Spotkanie to było również okazją do oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2010 roku” . 8 listopada siedlecka komenda wspólnie z pracownikami Instytutu Nauk Społecznych Uniwersytetu... Rzucił siekierą w jadący samochód (08.11.2010) 08.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Bez powodu siekierą rzucił w pierwszy napotkany samochód, poruszający się krajową dwójką”. Na szczęście podróżujący nie doznali obrażeń. W niedzielę 38-latek z Gójska po nocy spędzonej w areszcie usłyszał zarzuty nie tylko uszkodzenia pojazdu, ale również narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Nietypowe zdarzenie miało miejsce w sobotę 6 listopada tuż przed godziną 18.00... Ocalili życie zdesperowanej studentce, Ciechanów (08.11.2010) 08.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Dzięki szybkiej wspólnej akcji policjantów z Ciechanowa i Warszawy nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze ocalili życie zdesperowanej kobiecie, która próbowała popełnić samobójstwo. W sobotę około 23:00 dyżurny komendy policji w Ciechanowie otrzymał informację, że zdesperowana 26 latka chce popełnić samobójstwo. Z ustaleń policji wynikało, że mieszkająca w Warszawie kobieta informację o swoich zamiarach przesłała smsem znajomemu... Kierował pomimo sądowego zakazu, Węgrów (08.11.2010) 08.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci zatrzymali 23 letniego mieszkańca gm. Stoczek, który nie dość, że miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi to jeszcze kierował samochodem mając ponad półtora promila alkoholu we krwi. Do zatrzymania doszło w niedzielny (7 listopada) wieczór, kiedy to w Stoczku patrolujący okolicę policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda. Zachowanie kierowcy wskazywało, że może być nietrzeźwy, a badanie alkomatem potwierdziło te... Przez oszustwo zginęła kobieta, Przysucha (08.11.2010) 08.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 20 – letni mieszkaniec Przysuchy usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym oraz oszustwa . Jego trzej koledzy usłyszeli zarzut nieudzielenia pomocy osobie pokrzywdzonej i oszustwa. Dramat rozegrał się w sobotę (6.11) tuż przed godziną 12. Na teren przedsiębiorstwa handlowo- usługowego w Rusinowie, przyjechał załadowany owocami opel astra. Mężczyźni jadący w oplu chcieli sprzedać jabłka. W czasie dokonywania transakcji... Łamał sądowe zakazy, został zatrzymany, Zwoleń (07.11.2010) 07.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Mieszkaniec powiatu lipskiego, spowodował kolizję, porzucił pojazd i uciekł. Kilka godzin później został zatrzymany. Jak się okazało, był pijany, ma zatrzymane prawo jazdy i zakaz kierowania do 2013 roku. Wczoraj o godz. 19,05 dyżurny zwoleńskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Policzna. Kierujący samochodem m-ki fiat tipo spowodował kolizję, porzucił pojazd i uciekł. Na miejsce skierowano kilka patroli policyjnych oraz psa... Nielegalny handel papierosami, Radom (06.11.2010) 06.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z PG zatrzymali 42 letnia kobietę, podejrzewaną o nielegalny handel papierami. W trakcie przeszukania stoiska handlowego oraz samochodu należącego do kobiety policjanci zabezpieczyli prawie 3 tys. szt. papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej; 5,5 kilograma tytoniu oraz 3 litry bezbarwnej cieczy. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Radom pracując nad sprawą wprowadzania do obiegu papierosów bez polskich... Wypadek drogowy, Gostynin (06.11.2010) 06.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 44-letni mężczyzna z gminy Pacyna zginął w wyniku potrącenia przez samochód. Nieprzytomnego mężczyznę reanimowano w karetce pogotowia ratunkowego podczas transportu do szpitala. Mężczyzna zmarł mimo wysiłków ratowników. Około godziny 16.50 04.11.2010 r. w miejscowości Rakowiec gmina Pacyna doszło do potracenia znajdującego się na jezdni mężczyzny. 44-latek z gminy Pacyna zmarł pomimo wysiłków załogi karetki w drodze do szpitala. Samochodem opel...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91