Liczba wizyt od 09.2012: 15074566    Dziś jest: sobota, 20 grudnia 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Kamizelki życia, Ciechanów (29.11.2010) 29.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Ile warte jest Twoje życie ?- to pytanie padało często w sobotnie przedpołudnie na ciechanowskim deptaku przy ul. Wrszawskiej. W ostatnią sobotę Ciechanowska Komenda Policji przy wsparciu prezydenta miasta i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie zorganizowała happening dla mieszkanców Ciechanowa. Deptak stał się wielką tablicą ogłoszeń na której co kilka metrów rozłożono plansze z napismi : "NIE DAJ SIE ZABIĆ",... Andrzejkowo o bezpieczeństwie, Siedlce (27.11.2010r.) 27.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Przedwczoraj (25.11) funkcjonariusze siedleckiej komendy wraz pracownikami WORD w Siedlcach wzięli udział w zorganizowanej przez Caritas Diecezji Siedleckiej integracyjnej zabawie andrzejkowej dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia organizowane przez tą fundację. Andrzejkowe spotkanie było okazją do promocji wśród jego uczestników zasad bezpieczeństwa z zakresu ruchu drogowego. Głównymi gośćmi andrzejkowego spotkania były dzieci ze świetlic... Policjanci uratowali człowieka, Radom (26.11.2010r.) 26.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Radomscy policjanci z ogniwa patrolowego KP1 mając podejrzenie, że w mieszkaniu znajduje się chory człowiek w bardzo ciężkim stanie podjęli decyzję o wezwaniu straży pożarnej i wyważeniu drzwi. Jak się okazało tą decyzję być może uratowali mu życie. Wczoraj przed godz. 11 oficer dyżurny został powiadomiony przez jedną z radomianek, że od pewnego czasu nie widziała swojego znajomego i podejrzewa, iż mogło coś się stać, ponieważ mężczyzna leczy się na serce. Pod... Ukradł ojcu grzejniki, Węgrów (26.11.2010r.) 26.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Węgrowscy policjanci już w godzinę po zgłoszeniu zatrzymali mieszkańca gm. Korytnica, podejrzanego o kradzież grzejników aluminiowych. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło po tym jak do oficera dyżurnego węgrowskiej KPP zgłosił się mieszkaniec gminy Korytnica z informując o kradzieży 45 grzejników aluminiowych z jego domu. W wyniku podjętych czynności, już godzinę po zgłoszeniu,... Okradał piwnice, Żuromin (26.11.2010r.) 26.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie zatrzymali mężczyznę, którzy w październiku włamał się do kilku piwnic przy ulicy Szpitalnej. Sprawca kradł przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość, by później je spieniężyć. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia. Policjanci od pewnego czasu otrzymywali zgłoszenia od mieszkańców bloku przy ulicy Szpitalnej dotyczące włamań do piwnic. Sprawą zajęli się kryminalni z KPP w Żurominie. W... Połknął amfetaminę by ją ukryć, Maków Maz. (26.11.2010) 26.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (25.11.) makowscy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 39 –letniego mieszkańca Makowa Maz, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Zatrzymany oczekuje w policyjnym areszcie na postawienie mu zarzutów. Wczoraj około godziny 17:20 w Makowie Mazowieckim, na jednej z ulic makowscy kryminalni zauważyli znanego im dobrze, bo wielokrotnie notowanego 39-latka. Mężczyzna na widok policjantów włożył małe zawiniątko do ust a następnie połknął... Miła uroczystość, Sokołów Podlaski (26.11.2010) 26.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Kino domowe i wiele innych cennych nagród zostało dzisiaj rozdane zwycięzcom konkursu „Widoczny czyli Bezpieczny”. Wystarczyło jechać rowerem bądź motorowerem w kamizelce odblaskowej, a czujni policjanci wręczali w nagrodę kupon, który brał udział w losowaniu. Konkurs „Widoczny, czyli Bezpieczny” trwał do końca maja. Dwukrotnie zyskali kierujący jednośladami biorący udział w nowym konkursie Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim... Szkolenia sprzedawców alkoholu, Węgrów (25.11.2010r.) 25.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu „Odpowiedzialna sprzedaż i serwowanie napojów alkoholowych” pod tym hasłem w powiecie węgrowskim odbyły się szkolenia sprzedawców alkoholu. W zajęciach zorganizowanych przez Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy, Urząd Miasta Węgrowa, Urząd Miasta i Gminy Łochów oraz Komendę Powiatową Policji w Węgrowie, wzięło udział niemal 60 osób. Kampania edukacyjna „ Odpowiedzialna sprzedaż i serwowanie napojów... Ugodził nożem sąsiada, Siedlce (25.11.2010r.) 25.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu W policyjnym areszcie osadzono 48-letniego mieszkańca Siedlec. Mężczyzna ten przedwczoraj (23.11) około godziny 20.00 w czasie kłótni z sąsiadem, w czasie której doszło pomiędzy nimi do bójki, zadał pokrzywdzonemu cios nożem w okolice brzucha. Rannego przewieziono do szpitala, natomiast sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie. Przedwczoraj (23.11) około godz. 21.40 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez personel Szpitala Miejskiego w Siedlcach,... Areszt dla włamywacza (Sierpc, 25.11.2010) 25.11.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 22-letni mieszkaniec Sierpca postanowieniem sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy w związku z włamaniem do przebudowywanego budynku Domu Kultury i kradzieżą elektronarzędzi w nocy 20/21 listopada. Działał wspólnie z 17-latkiem, który dwa dni wcześniej uciekł z ośrodka szkolno-wychowawczego w Łodzi. Obydwaj usłyszeli również zarzuty uszkodzenia pomieszczenia poprzez podpalenie i na pewno odpowiedzą przed sądem. W nocy z soboty na niedzielę...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91