Liczba wizyt od 09.2012: 19262809    Dziś jest: sobota, 30 maja 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Jechał po wyroku i na podwójmy gazie, Grójec (28.03.2011) 28.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 42 letni mieszkaniec Warki kierował samochodem mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się , że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi aż do 2013 roku . W sobotę (26.03.2011) kilka minut po godz. 1.00 w nocy policjanci z grójeckiej drogówki zauważyli jadący jedną z ulic Grójca samochód m-ki opel. Policjanci postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Podczas rozmowy z kierowcą okazało się,... Handlował piratami, Grójec (28.03.2011) 28.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Grójeckiej Komendy na terenie giełdy samochodowej w Słomczynie zabezpieczyli 155 płyt dvd z pirackimi filmami oraz kilkadziesiąt płyt CD z pirackimi utworami muzycznymi Wczoraj (27.032011) Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Grójeckiej Komendy podczas patrolu terenu giełdy samochodowej w Słomczynie zauważyli mężczyznę który chodził po alejkach handlowych i zaczepiał... Pobił swoją matkę, Ciechanów (28.03.2011) 28.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Ciechanowa zatrzymali mężczyznę który pobił swoja 86 letnią matkę. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Sprawca był pijany, badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj ciechanowscy policjanci zatrzymali 56 letniego mężczyznę, który pobił swoją matkę. Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach 20:00-21:00 w miejscowości Strusin gmina Sońsk. Sprawca uderzał pokrzywdzoną po całym ciele laską,... Zatrzymany z nielegalnym spirytusem, Sokołow Podl. (27.03.2011) 27.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 150 litrów spirytusu przewoził 45-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Wpadł podczas policyjnej kontroli. Rynkowa wartość zabezpieczonego alkoholu to ponad 11 tys.zł. Wczoraj około godz. 12.30 podczas kontroli drogowej w Żanecinie gm. Sokołów Podlaski, policjanci ujawnili w fordzie mondeo, kierowanym przez 45-letniego mieszkańca naszego miasta 150 litrów spirytusu w plastikowych butelkach pięciolitrowych. Wszystko było zapakowane w tekturowych... Włamywacz zatrzymany, Sokołów Podl. (27.03.2011) 27.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Sokołowscy policjanci zatrzymali włamywacza, który od kilku tygodni, włamywał się do mieszkań i domów na terenie miasta. Odzyskano niektóre skradzione przedmioty. Były już u pasera, któremu sprzedawał kradziony towar. Sześć włamań do mieszkań i domów na terenie Sokołowa Podlaskiego udowodniono 34-letniemu mieszkańcowi powiatu siemiatyckiego. Łupem złodzieja padała biżuteria, medale pamiątkowe, komputer, aparat fotograficzny i pieniądze... Blisko 4 promile za kierownicą, Sokołów Podl. (27.03.2011) 27.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Blisko cztery promile miał kierowca vw passata. Policjanci zatrzymali jego juz na posesji. Chwile wcześniej, wracając do domu, uszkodził ogrodzenie w Kosowie Lackim. Około godz. 20.30 policjanci z Posterunku w Kosowie Lackim otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu płotu na ul. Źródlanej. Uszkodzenia dokonał samochód, który odjechał z miejsca. Na miejscu pozostał jego zderzak, jednak bez tablicy rejestracyjnej. Policjanci w rozmowie z mieszkańcami, ustalili, kto... Już wiedzą jak być bezpiecznym, Ostrów Maz. (25.03.2011) 25.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odwiedzili wczoraj maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej. Celem spotkania było propagowanie właściwych zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń. Edyta Kurowska z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii zapoznała dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tłumaczyła dzieciom jak zachować się w kontaktach z obcymi osobami oraz jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać... Jechał mając prawie trzy promile, Grójec (25.03.2011) 25.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 38 letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej jechał jedną z głównych ulic Nowego Miasta nad Pilicą samochodem mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj kilka minut po godz. 21.00 policjanci z posterunku zauważyli jadący jedną z ulic Nowego Miasta samochód m-ki fiat tipo. Pojazd jechał z włączonymi światłami awaryjnymi. Policjanci postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Podczas rozmowy z... Widoczne Dzieciaki w Ceranowie, Sokołów Podl. (25.03.2011) 25.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Doping, radość, rywalizacja, piosenki, pokazy i nagrody towarzyszyły gminnej inauguracji kampanii Widoczne Dzieciaki w Ceranowie. Do uczniów przybyli dostojni goście. Na zwycięzców czekały nagrody, a szkoła otrzymała kamizelki odblaskowe dla uczniów. Zespół Szkół w Ceranowie był kolejnym miejscem, gdzie odbyła się gminna inauguracja kampanii „Widoczne Dzieciaki” Kampania „Widoczne Dzieciaki” jest nowatorskim pomysłem... Przemytnicy w rękach policji, Płońsk (25.03.2011r.) 25.03.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Posterunku Policji w Załuskach zatrzymali cztery osoby na gorącym uczynku przemytu papierosów. Za przestępstwo to grozi kara grzywny albo kara pozbawienia wolności do lat 2, lub obie te kary łącznie. Policjanci z Zespołu Prewencji Posterunku Policji w Załuskach KPP w Płońsku 22 marca zatrzymali na gorącym uczynku przemytników papierosów. Do zatrzymania doszło na niestrzeżonym parkingu przykościelnym, w miejscowości Kroczewo gm. Załuski w...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91