Liczba wizyt od 09.2012: 11530615    Dziś jest: sobota, 23 sierpnia 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Zatrzymani sprawcy kradzieży ciągnika, Grójec (09.08.2010) 09.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Grójeccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży ciągnika rolniczego Ursus. Mężczyźni stanęli już  przed Prokuratorem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W piątek (06.08.2010) kilka minut przed godz. 19.00 do dyżurnego Komendy w Grójcu zadzwonił mężczyzna i powiedział, że został mu ukradziony ciągnik rolniczy Ursus. Po uzyskaniu dokładnego opisu ukradzionego pojazdu funkcjonariusze natychmiast zaczęli szukać... Chciał wyłudzić odszkodowanie, Grójec (09.08.2010) 09.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 55 letni mieszkaniec woj. Łódzkiego zgłosił fikcyjna kradzież swojego opla o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Policjanci szybko ustalili, że taka kradzież w ogóle nie miała miejsca a mężczyzna chciał jedynie wyłudzić odszkodowanie. Wczoraj (08.08.2010) do policjantów dyżurujących na terenie giełdy samochodowej w Słomczynie zgłosił się mężczyzna i poinformował ich, że został mu ukradziony samochód     m-ki Opel... Pijana matka zajmowała się dzieckiem, Sochaczew (09.08.2010) 09.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Pijana matka spędziła noc w policyjnym areszcie. Kobieta odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, nie chciała podać swoich danych personalnych. Za swoje zachowanie odpowie przed sadem. W sobotni wieczór policjanci z patrolówki udali się na ulicę Staszica, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwa kobieta opiekuje się małym dzieckiem. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Kobieta była nietrzeźwa, czuć było silną woń... W rowie, po pijanemu i z sądowym zakazem, Węgrów (09.08.2010) 09.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z patrolówki zatrzymali mężczyznę, który samochodem, po pijanemu wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało miał też sądowy zakaz kierowania pojazdami. Do zatrzymania doszło w niedzielę 8 sierpnia. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał informację o oplu, który w miejscowości Zając wjechał do przydrożnego rowu. Natychmiast skierowani w to miejsce policjanci zastali przy samochodzie właściciela pojazdu, 41 letniego mieszkańca gm. Miedzna... Uratowali desperata, Radom (09.08.2010) 09.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 20-letni mieszkaniec Radomia groził, iż rzuci się pod pociąg. Został uratowany przez policjantów z Wydziału Interwencyjnego. Dzisiaj po godz. 2 w nocy oficer dyżurny odebrał telefon od młodego mężczyzny z informacją, iż ten zamierza popełnić samobójstwo. Jak mówił „jest załamany, nic mu się nie udaje i nie ma po co żyć”. Funkcjonariusz rozmawiając z mężczyzna próbował ustalić dlaczego zdecydował się na taki czyn oraz... Wypadki drogowe (06-08.08.2010) 08.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wypadek drogowy, Lipsko (08.08.2010) Dzisiaj (08.08) nad ranem na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Chotcza, a Lipskiem doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Spośród sześciu młodych ludzi jadących samochodem seat, który dachował po zjechaniu z drogi, aż pięcioro trafiło do szpitala. Przyczyny wypadku bada już lipska policja.   Do zdarzenia doszło o godz. 5:25 w miejscowości Baranów gmina Chotcza. Policjanci skierowani do obsługi wypadku... Odpowiedzą za nocną demolkę..., Lipsko (06.08.2010) 06.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Lipscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 16, 17 i 20 lat, po demolce jakiej dopuścili się po pijanemu, w miejscowości Przedmieście Bliższe gmina Solec nad Wisłą. Za zniszczenie mienia gminnego i chuligański wybryk będą odpowiadać w sądzie. Sceny skandalicznego zachowania młodych ludzi rozegrały się w środę (04.08) przed północą w gminie Solec nad Wisłą. Przeraźliwy hałas i głośne wulgarne okrzyki wybudziły ze snu niektórych... Zabezpieczają pielgrzymkę, Radom (06.08.2010) 06.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Dwóch radomskich policjantów bierze czynny udział w 32 Radomskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Będą czuwać nad bezpieczeństwem pątników. Dzisiaj do Częstochowy wyruszyło kilka tysięcy osób. Przejście przez Radom i powiat radomski zabezpieczali policjanci z ‘drogówki”. Przez całą trasę pielgrzymom będzie towarzyszyło dwóch policjantów z KP 3 w Radomiu. Sierżant Marek Gos i posterunkowy Marcin Kostecki dojdą aż... Dzieci z wizytą w siedleckiej komendzie, Siedlce (05.08.2010) 05.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu We wtorek (03.08) podinspektor Marian Kurowski spotkał się w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach z dziećmi które, biorą udział w zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, cyklu zajęć i warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży pozostającej w mieście w okresie wakacji. Wizyta w komendzie odbyła się w ramach programu „ Bezpieczne wakacje 2010”. W trakcie spotkania dzieci mogły zobaczyć stanowisko pracy oficera dyżurnego oraz... Pijana matka opiekowała się dziećmi, Grójec (05.08.2010) 05.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Mieszkanka gminy Mogielnica zamiast opiekować się swoimi małoletnimi dziećmi wolała pić alkohol. Matka miała ponad półtorej promila alkoholu w organizmie. Dzieci zostały przekazane ojcu , który wrócił z pracy. Wczoraj (04.08.2010) policjanci z posterunku w Mogielnicy otrzymali informację, że w jednym z gospodarstw pijana matka opiekuję się swoimi małoletnimi dziećmi. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zaskoczył ich straszny bałagan...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91