Liczba wizyt od 09.2012: 20736717    Dziś jest: niedziela, 05 lipca 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Bądź Bezpieczna po raz VI, Ostrołęka (15.04.2011) 15.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Wystartowała kolejna edycja szkolenia dla Pań. Uczestniczy w niej 31Pań, przede wszystkim z Ostrołęki ale i nie tylko. Nowy kurs to także kolejne nowości.  Niespełna w tydzień po zapisach rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia dla Pań „Bądź Bezpieczna”. Szkolenie otwierali organizatorzy a więc Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Pan Grzegorz Płocha, Komendant Miejski Policji w Ostrołęce nadkom. Janusz Pawelczyk oraz Dyrektor ostrołęckiego oddziału Sopockiego... Pijany zatrzymał się na latarni, Radom (15.04.2011) 15.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Mając ponad 3 promile alkoholu szalał samochodem ulicami Radomia w godzinach szczytu. Kierującemu, po wykonaniu manewru nie udało się już opanować pojazdu, uderzył w słupie latarni oświetleniowej. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń. Szczęśliwie, nikt inny też nie został poszkodowany. Około godziny 16-tej, a więc o czasie największego natężenia ruchu, w ulicę Niedziałkowskiego, z piskiem opon skręcił mercedes. Kierującemu, po wykonaniu manewru nie udało... Zatrzymano sprawcę kradzieży, Zwoleń (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Zwoleńscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali w bezpośrednim pościgu 22-letniego mężczyznę który na targowisku miejskim w Zwoleniu ukradł z zaparkowanego samochodu saszetkę z dokumentami. W każdy czwartek na targowisku miejskim w Zwoleniu zwoleńscy policjanci prowadzą wzmożone działania w celu zapobiegania kradzieżom kieszonkowym. W ubiegły czwartek w godzinach rannych młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę handlującego otworzył drzwi jego samochodu skąd... Stracił panowanie nad autem bo miał prawie trzy promile, Grójec (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 38-letni mieszkaniec gminy Belsk Duży kierując polonezem wypadł z drogi i uderzył w słup. Po zbadaniu kierowcy na zawartość alkoholu okazało się, że ma prawie trzy promila we krwi. Dodatkowo policyjny system wykazał, że sprawca posiada dwa aktualne wyroki sądowe zakazujące mu kierowania pojazdami mechanicznymi. Wczoraj kilka minut przed godz.18.00 dyżurny komendy w Grójcu otrzymał informację, że w miejscowości Rożce (gmina Belsk Duży) doszło do zdarzenia... Skradziony telefon ukrył na drzewie, Maków Mazowiecki (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Makowscy policjanci tuż po zgłoszeniu o kradzieży telefonu komórkowego, zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców gminy Karniewo. Jeden z zatrzymanych włożył telefon do słoika a następnie ukrył na drzewie. Skradziony telefon został odzyskany i zwrócony właścicielowi, zaś dwaj nieletni staną przed Sądem Rodzinnym. Zdarzenie ma swój początek we wtorkowe popołudnie (12.04.2011 ) w miejscowości Tłucznice na terenie gminy Karniewo. W odwiedziny... Pijany uciekinier zatrzymany, Sierpc (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Pościg radiowozem za kierowcą „malucha”, który nie zatrzymał się do kontroli, a następnie piesza pogoń za uciekinierem zakończyła się jego zatrzymaniem. Jak się okazało młody kierowca próbował ukryć przed policjantami nie tylko fakt jazdy po alkoholu, ale również sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dzisiaj (14.04.2011r) usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowego... Pijana matka, Lipsko (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 45-letnią kobietę zatrzymali lipscy policjanci po tym, jak zgłosiła się z dzieckiem do szpitala i wszczęła awanturę. Kobieta była pijana. Wczoraj, (13.04) tuż przed 19:00 dyspozytorka pogotowia ratunkowego powiadomiła telefonicznie dyżurnego Policji w Lipsku o awanturze w szpitalu, którą wszczęła młoda kobieta. Na miejscu natychmiast przybyli policjanci. Jak się okazało, w gabinecie lekarskim przebywała 45-letnia kobieta ze swoim 3-letnim synkiem. Matka dziecka... Wizyta "pierwszaków" w makowskiej komendzie, Maków Maz. (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dzisiaj (14.04.2011roku) z wizytą do Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim zawitały dzieci z klas pierwszych makowskich szkół podstawowych. Dzieci poznały pracę olicjantów oraz zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania sie po drogach, ulicach i przejściach dla pieszych. To już kolejna wizyta najmłodszych ze szkół podstawowych z terenu powiatu makowskiego w makowskiej komendzie. Podczas wizyty dzieci mogły się zapoznać ze specyfiką pracy... Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym, Maków Maz. (14.04.2011) 14.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dzisiaj (14.04.2011) funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, w wyniku prowadzonych od dłuższego czasu ustaleń operacyjnych zatrzymali na terenie Warszawy osobę poszukiwaną od 2 lat przez Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu. Do zatrzymania doszło dzisiaj we wczesnych godzinach porannych na terenie jednej z firm budowlanych w Warszawie. Policjanci wydziału kryminalnego z KPP w Makowie Mazowieckim od dłuższego czasu prowadzili działania... Pojechał kraść z trzyletnim synem, Ostrów Maz. (13.04.2011 13.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W niedzielne popołudnie w funkcjonariusze SOK powiadomili dyżurnego KPP w Ostrowi Mazowieckiej o ujęciu młodego mężczyzny, który usiłował ukraść podziemny kabel telekomunikacyjny biegnący wzdłuż torów kolejowych relacji Ostrołęka - Małkinia. 29-letni mieszkaniec Starego Lubiejewa przyjechał na wcześniej zaplanowaną akcję vw. W bagażniku miał narzędzia: siekierę, łopaty, piłki do cięcia, kombinerki oraz…3-letniego synka. Kiedy nadjechali sokiści,...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91