Liczba wizyt od 09.2012: 11819901    Dziś jest: wtorek, 02 września 2014
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Tragiczne zderzenie i pożar pojazdu, Siedlce (16.08.2010) 16.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (15.08) około godz. 15.18 na drodze wojewódzkiej 698 (trasa Siedlce - Łosice) w miejscowości Pieńki Wyczólskie (pow. siedlecki) doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych, tj. opla astry i mercedesa, którymi łącznie podróżowało 5 osób, śmierć na miejscu poniosło podróżujące oplem małżeństwo z Siedlec. Pozostali uczestnicy doznali obrażeń, które nie zagrażają... Bezpieczne wakacje na motorowerze, Siedlce (16.08.2010) 16.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Dzisiaj (16.08) w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje 2010" Komenda Miejska Policji w Siedlcach i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach na terenie powiatu siedleckiego rozpoczęły wakacyjną edycję przedsięwzięcia pn. "Młodzi bezpieczni w ruchu drogowym". Główną atrakcją tego projektu jest bezpłatny, wakacyjny kurs na kartę motorowerową. Akcja "Bezpieczne wakacje na motorowerze" kierowana jest do dzieci, które chcą legalnie... Pijany kierowca usnął za kierownicą, Lipsko (14.08.2010) 14.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Mężczyzna który miał 2,73 promila alkoholu w organizmie usnął za kierownicą ciągnika rolniczego. Wcześniej mógł zderzyć się z fordem fiestą, gdyby nie refleks kierowcy. Został zatrzymany przez dzielnicowych z Posterunku Policji w Siennie. W czwartek (12.08) o godz. 18:30 dyżurny policji w Lipsku otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rzechów Kolonia (gm. Rzeczniów) kierujący ciągnikiem białoruś, o mały włos nie doprowadził do zderzenia z... Ugodził nożem taksówkarza, Sierpc (14.08.2010) 14.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 20-letni mieszkaniec gminy Gozdowo, który zaatakował nożem taksówkarza usłyszał już  zarzut uszkodzenia ciała. Za swój chuligański wybryk odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo uszkodzenia ciała opisane w art. 157 kodeksu karnego grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności Po zakończonej pracy i wypiciu kilku piw  20-letni mieszkaniec gminy Gozdowo postanowił zakupić sobie telewizor. Aby nie nosić zakupionego sprzętu w... Bezpieczny wypoczynek w bezpiecznym domu, Gostynin (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Pod tym hasłem dzielnicowi z terenu powiatu gostynińskiego realizują wspólne działanie Policji i Starostwa Powiatowego w Gostyninie skierowane do właścicieli domków letniskowych. Akcja informacyjna ma na celu zmniejszenie ilości włamań do takich obiektów. Czas na tego rodzaju działania nie został wybrany przypadkowo. Podczas wakacji większość domków letniskowych jest zamieszkana przez właścicieli, których przez pozostałą część roku nie... Zapomniał gdzie zaparkował, Grójec (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu 41 mieszkanka gminy Belsk Duży zgłosiła kradzież samochodu osobowego audi 80. Kradzieży nie było mąż kobiety mając ponad dwa promila alkoholu zapomniał gdzie zaparkował samochód.  Wczoraj (12.08) kilka minut po godz. 21 do Komendy w Grójcu zgłosiło się małżeństwo i poinformowało, że na terenie Grójca został im ukradziony samochód audi 80. Po przyjęciu od kobiety zawiadomienia o kradzieży pojazdu funkcjonariusze przystąpili do ustalania... Piesi pod nadzorem, Radom (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z radomskiej „drogówki” wraz ze Strażą Miejska prowadzą od rana działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych.  Akcja „Pieszy” ukierunkowana jest na systematyczne zwiększanie bezpieczeństwa tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego, do których zalicza się pieszych.  Głównym celem akcji jest ograniczenie ilości wypadków z udziałem tzw. niechronionych uczestników ruchu... Wypadek drogowy, Sierpc (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Przed godziną 5.00 w piątek 13 sierpnia na drodze 560 w miejscowości Żółtowo, gm. Mochowo, doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł kierowca alfy romeo. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi KPP Sierpc. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym. Dojeżdżający do miejscowości Żółtowo 28-letni mieszkaniec Sierpca na łuku drogi w lewo z bliżej nieokreślonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem wjeżdżając do rowu i po... Pijany szesnastolatek niszczył mienie, Sochaczew (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy idąc ulicami Sochaczewa niszczyli wszystko, co im podeszło pod rękę. Uszkodzili skrzynki pocztowe, wyrywali drzewka oraz krzewy ozdobne. Wandalami okazali się 16 i 17-letni mieszkańcy Sochaczewa, którzy byli kompletnie pijani. Patrolowcy z sochaczewskiej komendy udali się wieczorem na ulicę Żeromskiego, gdzie miało dojść do uszkodzenia skrzynek pocztowych. Na miejscu funkcjonariusze oprócz... Młodzi obywatele uniemożliwili jazdę pijanemu kierowcy, Sierpc (13.08.2010) 13.08.2010 KWP z siedzibą w Radomiu W czwartkowe późne popołudnie 61-letni mieszkaniec gminy Gozdowo usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo zostało ujawnione i zgłoszone sierpeckiej policji przez młodych i świadomych obywateli. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. O nietrzeźwym kierującym poruszającym się po terenie miejscowości Rempin, gm. Gozdowo, dyżurny sierpeckiej komendy Policji został poinformowany telefonicznie wieczorem 11 sierpnia przez mężczyzn,...

Czy zdarza ci się pisać i czytać smsy w trakcie prowadzenia auta?
Tak, nie widzę zagrożenia Nie, to bardzo ryzykowne Czasem mi się zdarza
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91