Liczba wizyt od 09.2012: 16518753    Dziś jest: środa, 04 marca 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Sprawa kradzieży kabli rozwiązana, Zwoleń (31.01.2011) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dwie osoby zatrzymane w związku z kradzieżami przewodów telekomunikacyjnych na terenie powiatu zwoleńskiego – to efekt wspólnej pracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu i Kozienicach. W ciągu dwóch miesięcy w powiecie zwoleńskim odnotowano kilka kradzieży przewodów telefonicznych linii napowietrznej, które powodowały bardzo duże straty finansowe. 24 stycznia dyżurny zwoleńskiej policji otrzymał informację od... Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami, Zwoleń (31.01.2011) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W mieszkaniu na terenie powiatu kozienickiego zwoleńscy policjanci w drewnianej skrzynce znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Właściciel narkotyków został zatrzymany, podejrzany jest o handel narkotykami.  Zwoleńscy policjanci wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą handlowania suszem marihuany na terenie powiatu zwoleńskiego. Dzięki zebranym materiałom funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 22 letniego mężczyznę. Podczas przeszukania mieszkania 22 latka, policjanci w... Paliwowy złodziej zatrzymany, Szydłowiec (31.01.2011r.) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Szydłowieccy policjanci na jednej ze stacji paliw przy trasie krajowej nr 7 zatrzymali paliwowego złodzieja. Sprawca wpadł na gorącym uczynku usiłowania kradzieży paliwa, kiedy pod dystrybutor podjechał samochodem BMW do którego miał zamontowane wcześniej skradzione tablice rejestracyjne. Zatrzymany to 25- latek, mieszkaniec gminy Kowala. Jak się później okazało nie pierwszy raz sprawca tankował za darmo. W trakcie realizowanych czynności szydłowieccy kryminalni... Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia, Grójec (31.01.2011r.) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu 23- letni mieszkaniec Nowego Miasta kierując skodą fabia doprowadził do kolizji z osobową fiestą a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu sprawcy okazało się, że prowadził pojazd mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Wczoraj kilka minut po 12.00 dyżurny komendy w Grójcu otrzymał informację, że na ul. Mostowej w Nowym Mieście doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Z relacji dzwoniącego wynikało, że sprawca całego zdarzenia... Areszt za napad na kobietę, Grójec (31.01.2011r.) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Sąd Rejonowy w Grójcu zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla dwóch młodych sprawców, którzy napadli na kobietę i ukradli jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi, a następnie zamknęli ją w opuszczonym budynku. Ich nieletni wspólnik odpowie za swój czyn przed Sądem Rodzinnym. Sprawa miała swój początek we wtorek, kiedy to rano do posterunku w Nowym Mieście zgłosiła się 41 letnia mieszkanka powiatu tomaszewskiego i... Auto Motor Show z Policją, Płock (31.01.2011) 31.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W pierwszej w Płocku tak dużej imprezie motoryzacyjnej „Auto Motor Show” udział wzięli również Policjanci. Funkcjonariusze prowadzili konkursy dla dzieci, można było zapoznać się z nowoczesnym policyjnym ambulansem ruchu drogowego, oraz potężnym policyjnym motocyklem. Od godziny 11.00 w Orlen Arenie, można było zapoznać się z jednym z najszybszych motocykli polskiej Policji, którego używają płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Była to honda... "Masz jedno życie..", Garwolin (30.01.2011) 30.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z garwolińskiej komendy Policji przedstawili na spotkaniach z młodzieżą szkolną prezentację poświęconą przyczynom i następstwom zdarzeń drogowych. Prezentacja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, m.in. dla tych, które już posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami bądź też są w trakcie kursów na kierowców. Celem tych spotkań jest wpłynięcie na wyobraźnię młodych kierowców i pieszych uczestników ruchu drogowego... Wypadki drogowe, Płock, Radom (29.01.2011) 29.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dzisiaj (29.01) około godziny 5.12, dyżurny płockiej jednostki policji został powiadomiony przez Straż Pożarną, o wypadku śmiertelnym, do jakiego doszło w Sikorzu, na drodze wojewódzkiej 559 z Płocka do Lipna. Z wstępnych ustaleń dokonanych na miejscu wypadku wynika, że kierujący samochodem daewoo nexia, 38 letni mieszkaniec gminy Tłuchowo, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania innego pojazdu, potrącił pieszą. W wyniku zdarzenia piesza, 53 letnia mieszkanka... Po pijanemu spowodował wypadek, Węgrów (28.01.2011) 28.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Kierując dostawczym fordem spowodował wypadek. Kierowca był pijany, miał też orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za popełnione czyny grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło wczoraj (27.01) w godzinach wieczornych na trasie Poszewka-Żeleźniki gm. Miedzna. Kierujący dostawczym fordem, 32 letni mieszkaniec gm. Miedzna, na prostym odcinku drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg po czym... Zatrzymanie sprawców kradzieży na tzw. wyrwę, Mława (28.01.2011) 28.01.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Mławscy policjanci zatrzymali po pościgu dwóch sprawców kradzieży na tzw. wyrwę. Mężczyźni kobiecie idącej z małym dzieckiem wyrwali torebkę, po czym uciekli. Zostali zatrzymani po dwu kilometrowym pościgu. Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 11:00. Kobieta z małym dzieckiem, idąca ulicą PCK w kierunku ul. Kopernika, zauważyła dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich podbiegł do niej i wyszarpnął jej z ręki torebkę z zawartością pieniędzy,...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91