Liczba wizyt od 09.2012: 21994962    Dziś jest: poniedziałek, 03 sierpnia 2015
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3

Aktualności

Trzeźwy poranek i nietrzeźwy kursant, Radom (04.05.2011) 04.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Po długim weekendzie policjanci drogówki sprawdzali trzeźwość kierowców. W trakcie takich kontroli funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kandydata na kierowcę.  Prawie zawsze po tzw. długich weekendach policjanci organizują trzeźwe poranki. Tym razem, punkt kontroli trzeźwości zorganizowali na ulicy Słowackiego. Funkcjonariusze do kontroli zatrzymali naukę jazdy, nissana micrę. W samochodzie siedział instruktor i dwoje kursantów. Tester wykazał w... Pijany kierowca sprawcą kolizji drogowej, Węgrów (04.05.2011) 04.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie zatrzymali 24-latka, który spowodował kolizję drogową mając niemal 4 promile alkoholu we krwi. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej.  Do zatrzymania doszło w poniedziałek (2.05). Policyjny patrol został skierowany do miejscowości Górki Grubaki gdzie doszło do kolizji drogowej. Jak ustalono, kierowca samochodu... Urodzinowy "wyskok" solenizanta, Płock (03.05.2011) 03.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Mężczyzna świętujący swoje osiemnaste urodziny pobił wraz z kolegami 20-latka. Jeden z napastników potrącił też dwie osoby. Na dyskotece, w jednej z miejscowości w gminie Drobin, dwóch braci i ich znajomy, pobiło 20-latka, który został przewieziony do szpitala. Napastnicy wszczęli również awanturę z ochroną dyskoteki i uciekli. Starszy z braci wsiadł do samochodu i szybko odjechał, ale odjeżdżając wjechał w grupę osób stojących na... Powiatowy finał turnieju BRD, Garwolin (03.05.2011) 03.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Dwa dni trwała rywalizacja, w której znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami jazdy na rowerze mogli wykazać się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Właśnie w takich kategoriach wiekowych młodzi adepci z powiatu garwolińskiego uczestniczyli na szczeblu powiatowym w kolejnej edycji „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ”. Ponownie gospodarzem imprezy był Zespół Szkół... Amator prasy zatrzymany, Radom (02.05.2011) 02.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Policjanci KP III w Radomiu zatrzymali na gorącym uczynku byłego pracownika firmy Kolporter Radom. 34-letni mężczyzna dokonał kradzieży różnego rodzaju prasy na kwotę blisko 1000 złotych. W ostatnich dniach funkcjonariusze prowadzili czynności dotyczące kradzieży prasy w firmie Kolporter Radom. Od jakiegoś czasu prasa regularnie znikała z oddziału firmy. Okazało się, że kradzieży dokonuje jeden z pracowników, po czym został zwolniony z pracy. Jednak znając... Wypadek motocyklisty, Przysucha (02.05.2011) 02.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Do wypadku drogowego doszło w minioną sobotę (30.04) o godz. 18.38 w Janikowie gm. Przysucha. Kierujący motocyklem honda wjeżdżając na skrzyżowanie nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 29-latek z ciężkimi obrażeniami trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Radomiu. Okazało się również, że kierujący motocyklem nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem... Jechał pijany kradzionym quadem, Płock (02.05.2011) 02.05.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Trzy naruszenia prawa ujawnili policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku podczas jednej kontroli. W minioną sobotę przy ul. Bielskiej patrol policji zatrzymał do kontroli quada. Okazało się, że kierujący pojazdem nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. Policjanci zbadali także trzeźwość kierowcy. Po zbadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że miał on w wydychanym powietrzu prawie 0,5 promila. Podczas dalszego... Pamięci pomordowanym funkcjonariuszom PP, Siedlce (30.04.2011) 30.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu Wczoraj (29.04) w Publicznym Gimnazjum w Skórcu (pow. siedlecki) odbyła się uroczystość kończąca Siedleckie Obchody Światowego Dnia Ofiar Katynia. Podczas jej trwania przy posadzonym w ubiegłym roku Dębie Pamięci poświęconym aspirantowi PP Aleksandrowi Barei, więźniowi obozu Ostaszkowskiego, zamordowanemu w Kalininie, oddano hołd pomordowanym funkcjonariuszom Policji Państwowej. Wczorajsza uroczystość poświęcona została pamięci wszystkich pomordowanych na wschodzie... Wizyta w Zakładzie Karnym zakończona zarzutami, Siedlce (30.04.2011) 30.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W policyjnym areszcie zatrzymano 4 młodych mężczyzn mieszkańców gm. Wiśniew (pow. siedlecki), którzy przedwczoraj (28.04) około godz. 21.00 zjawili się pod bramą siedleckiego Zakładu Karnego, najprawdopodobniej w celu złożenia wizyty aresztowanemu bratu jednego z nich. Wizyta z oczywistych względów nie doszła do skutku, natomiast dla dwóch z zatrzymanych wyprawa ta zakończyła się zarzutami. Przedwczoraj (28.04) około godz. 20.50 dyżurny komendy... Rozpoznał skradziony motocykl na ulicy, Siedlce (30.04.2011) 30.04.2011 KWP z siedzibą w Radomiu W minionym tygodniu siedleccy funkcjonariusze ujawnili skradziony w 2010 roku na terenie miasta motocykl Yamaha. Pojazd do czasu wszechstronnego wyjaśnienia sprawy zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Pracujący przy tej sprawie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności kradzieży oraz to, czy obecny jego posiadacz miał świadomość faktu, że motocykl jest kradziony. W ubiegłym tygodniu pewien mieszkaniec Siedlec idąc ulicą Garwolińską zauważył...

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, ul 11-go Listopada 37/59
TELEFONY ALARMOWE:  112 z telefonów komórkowych lub  997      CENTRALA: 48 362 91 91